از اولین پلتفرم آموزش آنلاین گل آرایی رونمایی شد ...
0

گل آرا شو ! یادگیری گل آرایی در سریع ترین زمان ممکن

چرا گلترنت ؟؟؟

چرا گلترنت ؟

گلترنت اولین پلتفرم آموزش و یادگیری گل آرایی است که با هدف تسهیل یادگیری گل آرایی و افزایش فرهنگ استفاده از گل ، تاسیس شد . در این سامانه هنرجویان علاقه مند به هنر گل آرایی در شاخه های مورد نظر خود ویدیو های آموزشی مورد نظر خود را دیده سپس  با توجه به نوع آموزش می توانند از طریق گلترنت پکیج تمرین آن دوره آموزشی را تهیه کنند و در نتیجه بسیار ساده و راحت گل آرایی را در منزل فرا بگیرند و خالق کار های فاخر و ارزشمند شوند . شما به راحتی بعد از دیدن این ویدیو های آموزشی می توانید مشغول به فعالیت در یک گل فروشی شوید یا گل فروشی تاسیس کنید یا یک موسسه تشریفاتی افتتاح و گل آرایی مراسم ها را انجام دهید و حتی مدرسه گل آرایی تاسیس کنید . اینجا برای هر هدفی آموزش مشخصی وجود دارد و در نهایت شما یک متخصص گل آرایی خواهید شد . البته این تنها یک طرف موضوع است . کارفرما ها و دارندگان کسب و کار نیز می توانند از طریق این آموزش ها ، مهارت گل آرایی خویش را توسعه دهند و آثار زیباتری را خلق کنند . در نهایت قطعا بعد از یادگیری این هنر شما می توانید آثار جدیدی را با گل خلق کنید و با خلاقیت خود سایر مدرسین این پلتفرم را به چالش بکشید ! پس حتی خود شما نیز می توانید با آموزش دادن گل آرایی بعد از یادگیری آن ، مشغول به کسب درآمد شوید . اینجا بزرگ ترین بانک مهارت های گل آرایی است .

فرصت های شغلی بعد از یادگیری گل آرایی

گلترنت فقط آموزش گل آرایی نیست !

تو گلترنت علاوه بر یادگیری گل آرایی شما آموزش خواهید دید چطور بدون دانش برنامه نویسی یک کسب و کار اینترنتی با موضوع گل و گل آرایی تاسیس کنید ! آن هم زیر نظر مهندس آرمان سفیدی ، موسس و بنیان گذار مجموعه بوی گل ، گلترنت و یکی از موسسان گل کو ! دیگر لازم نیست برای تاسیس کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از هنر گل آرایی راه دوری بروید . گلترنت ۰ تا ۱۰۰ در کنار شماست .

تنوعی از بهترین اساتید گل آرایی داخل و خارج از ایران

در پلتفرم آموزش آنلاین گل آرایی گلترنت بهترین اساتید گل آرایی را در کسب و کار های مختلف در کنار هم جمع کرده ایم . به این منظور شما شاهد بالاترین کیفیت و راندمان آموزشی خواهید بود . به علاوه اساتید گل آرایی ما تجربه های مختلفی دارند که عملا آموزش ها را بسیار کاربردی می کند برای مثال اکثرا گل فروشی ها و موسسات تشریفاتی که سابقه فعالیت چندین ساله در هنر گل آرایی دارند ، تمام تجربیات و مهارت خود را به اشتراک گذاشته اند و در کنار آن کارشناسان پشتیبانی ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند . شما در کنار یادگیری ، پکیج های تمرین و تکرار ما که شامل گل ها و ابزار های مورد نیاز شما هست را نیز می توانید تهیه کنید تا بهترین آموزش گل آرایی آنلاین را در هر جا که هستید ، رقم بزنید .

پکیج های تمرین و تکرار در کنار هر دوره آموزشی

در کنار هر دوره آموزشی ، شما به سادگی می توانید پکیج های تکرار و تکرین گلترنت را تهیه کنید تا در کنار دیدن ویدیو کار عملی را تمرین و تکرار کنید . این کار سبب یادگیری هرچه بهتر شما خواهد شد.

همین امروز یکی از عناوین را فرا بگیرید .