از اولین پلتفرم آموزش آنلاین گل آرایی رونمایی شد ...
0

تدریس گل آرایی در گلترنت

چرا باید در گلترنت تدریس کنید ؟!

چرا باید در گلترنت تدریس کنیم

گلترنت اولین پلتفرم آموزش آنلاین گل آرایی است که با فراهم کردن بستری رقابتی ، فضای یادگیری فوق العاده ای برای علاقه مندان به هنر گل آرایی ایجاد کرده است . در این بستر هر شخصی امکان اشتراک گذاری مهارت های گل آرایی خویش را خواهد داشت و به سادگی امکان کسب درآمد میلونی برایشان فراهم است . این پلتفرم آموزشی فضای رقابتی شدیدی را در بحث آموزش گل آرایی ایجاد کرده و این سبب بالا رفتن کیفیت ویدیو های آموزشی و تحقیق بیشتر هنرجو ها برای تهیه ویدیو مورد نظرشان خواهد شد . در گلترنت مهم نیست شما گل فروش باشید یا گل آرا قهار موسسه تشریفاتی یا هنرجو با استعداد یک مدرسه گل آرایی !!! ، قطعا هر شخصی تجربیات ارزشمندی از گل آرایی دارد و هر آموزشی که سبب ارتقا هنرجویان شود بعد از تایید در پلتفرم گلترنت قرار خواهد گرفت . یکی دیگر از دلایلی شما می بایست گلترنت را انتخاب کنید اول بودن در تمامی کلید واژه های آموزش گل آرایی است که سبب دیده شدن چند هزار بازدید کننده از ویدیو شما و در نهایت فروش محصولات آموزشی شما خواهد شد . کما اینکه در برند شخصی شما و شناخت شدن شما در جامعه گل آرایی کشورمان کمک شایانی خواهد کرد .

چطور ویدیو های آموزش گل آرایی را ضبط کنیم ؟

برای شروع تدریس گل آرایی در گلترنت ابتدا می بایست یک گوشی همراه یا دوربین داشته باشید تا امکان ضبط ویدیو را فراهم کنید . البته قبل از شروع آموزش حتما می توانید نمونه آموزش هایی که توسط تیم گلترنت تهیه شده است را مشاهده کنید تا دقیقا نحوه فیلم برداری را متوجه شوید هرچند که تصویر بالا گویا همه چیز است . شما به سادگی با استفاده از یک موبایل می توانید ویدیو های خود را ضبط کنید و در پنل ، دوره های خود را آپلود و در نهایت از آن کسب درآمد کنید . در صورتی که مایل هستید بسیار حرفه ای ویدیو ها را تصویر برداری کنید می توانید به موبایل خود یک میکروفون یقه ای نیز متصل کنید تا صدا شما با کیفیت بسیار بهتری رکورد شود .

 

ضبط ویدیو گل آرایی

ابزار های مورد نیاز برای ضبط ویدیو :

از موارد بالا ، تنها چیزی که جزو واجبات کار شما می باشد . داشتن یک موبایل یا دوربین فیلم برداری و پایه مونوپاد یا سه پایه برای ثابت نگه داشتن دوربین شما است .

آیا ساخت اکانت و استفاده از بستر گلترنت هزینه ای دارد

با توجه به نوپا بودن پلتفرم گلترنت هزینه ای بابت ساخت اکانت نخواهید داشت و صرفا برای تامین هزینه های سایت ۲۵ درصد کمیسیون از فروش شما برداشت خواهد شد و هر دوشنبه نیز با شما تسویه حساب خواهد شد .  دوستانی هم که مایل به ضبط ویدیو های آموزشی خود در استدیو گلترنت هستند تا با بهترین تجهیزات ویدیو خود را ضبط کنند ، می توانند با هماهنگی با ما ، ویدیو های خود را ضبط نمایند اما باید دقت داشته باشند که با توجه به خرید گل و سایر امکانات توسط گلترنت ۵۰ درصد کمیسیون برای فروش آن ویدیو از شما دریافت خواهد شد .

درآمد من در پلتفرم گلترنت به چه صورت خواهد بود؟

درآمد از آموزش گل آرایی

با یک حساب و کتاب ساده می توانید محاسبه کنید در صورتی که روزانه یک کلیپ آموزش گل آرایی تهیه کنید در پایان ماه ۳۰ کلیپ آموزشی خواهید داشت که در صورتی که مبلغ هر ویدیو رو ۱۰۰ هزار تومان قرار دهید که هر کدام روزانه ۲ بار توسط مخاطبانتان خرید شده باشد شما حداقل ۶ میلیون تومان بدون کسر کمیسیون درامد داشته اید . حتما با خودتان سوال می پرسید چطور ویدیو های من فروش خواهد رفت ؟؟؟ ویدیو با کیفیت از شما و فروش از ما ! نگران نحوه فروش ویدیو های خود نباشید و سعی کنید نیاز علاقه مندان به هنر گل آرایی را شناسایی و باب میل آن ها بهترین ویدیو رو تهیه کنید .

حداقل استاندارد های لازم برای تایید ویدیو آموزشی شما

می خواهم عضوی از خانواده گلترنت باشم از کجا باید شروع کنم ؟

۱- ساخت اکانت و تایید حساب کاربری

۲- شروع به آموزش دادن و ضبط ویدیو

۳- بارگزاری ویدیو و کسب درآمد اینترنتی !

 

  به همین سادگی فعالیت خود را شروع کنید .